LEKCJE GITARY

 

Sekcja gitary powstała z myślą o wszystkich, którzy pragną rozpocząć lub kontynuować naukę gry na gitarze akustycznej oraz gitarze klasycznej.

Prowadzimy indywidualne zajęcia,  tylko uczeń i prowadzący. 

Program nauki obejmuje zarówno technikę gry, jak i naukę podstaw teorii i zasad muzyki, czyli wszytko co powinien wiedzieć początkujący i średnio-zaawansowany gitarzysta, aby po zakończeniu nauki mógł samodzielnie opracowywać i grać wybrane przez siebie utwory.

Lekcje gitary Ivo-Music

Repertuar na jakim pracujemy dostosowujemy do indywidualnych upodobań i umiejętności ucznia. Zazwyczaj są to utwory znane i lubiane, które słyszymy na co dzień w mediach. Naukę gry na gitarze można rozpocząć praktycznie w każdym wieku, a pierwsze efekty widać już po kilku dniach ćwiczeń. W praktyce wystarczy poświęcić jej tylko godzinę dziennie, aby po krótkim czasie zagrać pierwsze piosenki. Oczywiście najważniejsze jest to, aby gra na instrumencie sprawiała ogromną frajdę, a wtedy efekty są dużo bardziej satysfakcjonujące.

Na zajęciach używane są zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne metody nauczania od zwykłego zeszytu po różnego rodzaju multimedia. Uczestnicy, którzy regularnie biorą udział w zajęciach, robią postępy techniczne i nabywają umiejętność muzykowania w zespołach oraz występowania na scenie.

Miliony osób zakochało się w gitarze, teraz kolej na Ciebie!